З метою створення такого курсу об’єдналися Громадська організація «Вінниця ДАУН СИНДРОМ», Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» та Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля».
Підведення підсумків реалізації проєкту «Жити на рівних» відбулося сьогодні, під час круглого столу у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат».
В обговоренні взяли участь в.о директора Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Олександр Мельник, директор департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, педагоги, батьки та законні представники дітей та молоді з інвалідністю, лідери громадських організацій людей з інвалідністю, представники обласної влади та Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля».
Проєкт реалізовувався за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Департаменту освіти Вінницької міської ради та УкрСиббанку, в рамках проєкту «Срібна монетка» та «Перспектива 21».
Своїми враженнями від проєкту поділилися і його учасники.
«Мені дуже сподобалося брати участь в проєкті «Жити на рівних», а особливо уроки з ІТ-напрямку. – зауважила учасниця проєкту Тетяна. – Ми дізналися дуже багато цікавого і я сподіваюся продовжувати навчання саме у сфері інформаційних технологій».
Мати дівчинки, пані Ольга, розповіла, що участь для дітей стала вкрай важливим досвідом, хоча й подекуди було складно.
«Ми чудово розуміли, що ми хочемо від участі у проєкті, проте не одразу могли спрогнозувати результат. Вже протягом перших двох тижнів стало зрозуміло, що ефект є: діти були задоволені. На мою думку, цей проєкт необхідно продовжувати, адже для наших дітей – це позитив і важливий досвід», – розповіла пані Ольга.
Під час круглого столу Наталія Косніцька презентувала присутнім «дорожню карту», а також розповіла про особливості роботи з дітьми, які стали учасниками проєкту.
Про значення міжструктурної взаємодії для впровадження нових послуг у громадах розповів експерт з розвитку соцпослуг Сергій Кур’янов.
Учасники заходу поділилися досвідом, обговорили напрацювання, а також подальші можливості для розширення напрямків роботи.
На завершення заходу викладачі, які долучилися до реалізації проєкту, отримали сертифікати.