З першого березня у Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування функціонує Центр психічного здоров’я. Центр власними силами облаштували в одному із корпусів лікарні. Одночасно на стаціонарному лікуванні можуть перебувати 10 пацієнтів.
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації.
З пацієнтами працює два лікарі-психіатри, два психологи, сім медичних сестер та п’ять молодших медичних сестер.
Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна подивилася як працює заклад та поспілкувалася з медиками.
Є пацієнти, облаштоване укриття з операційними. Працюють три ліфти. Упорядкований архів, працює банк крові. Цього року у пологовому відділенні лікарні на світ з’явилися уже 40 малюків.














