Перш за все, для встановлення ігрового або спортивного майданчика у дворі потрібна згода мешканців.
Мер Вінниці Сергій Моргунов розповів на брифінгу, відповідаючи на запитання вінничан у Фейсбуці, про алгоритм встановлення дитячих майданчиків у дворах будинків
“Практика показує, що у зв’язку з цим серед жителів виникає багато дискусій і навіть конфліктів. Наприклад, пенсіонери або люди, які не мають дітей, досить критично ставляться до того, що діти бігають та шумлять. Мами з колясками незадоволені тим, що у дворі їздять автомобілі. Тому дуже важливо, щоб була згода всіх мешканців”, – каже Сергій Моргунов.
Наступний важливий момент – люди мають визначити, у кого на балансі буде цей дитячий майданчик, адже його необхідно утримувати.
“Якщо в будинку ОСББ, то необхідно, щоб об’єднання прийняло на баланс та утримувало цей дитячий майданчик. В іншому випадку необхідно передбачити в угоді з управляючою компанією пункт щодо утримання цього майданчика – має проводитись прибирання, виконуватись поточний ремонт тощо. Люди повинні розуміти, що за це потрібно буде сплачувати. Якщо ці умови виконуються, тоді ніяких проблем щодо встановлення такого майданчика не буде”, – розповів міський голова.