Вибираючи сорти огірків для посадки, кожен городник бере до уваги різні параметри: комусь важливо зібрати урожай якомога раніше, щоб реалізувати його максимально вигідно. Пріоритетом інших є смакові якості овочів; треті підбирають сорти з максимальним періодом плодоношення.
Видання «Новини Вінниці» продовжує інформувати читачів про актуальні роботи в саду, на городі та квітнику та про підготовку до наступного сезону.
Розглянемо огірки, що відрізняються не тільки високою врожайністю, а й високими органолептичними якостями, а також тривалим терміном плодоношення.
Урожайні сорти огірків
Найбільшою врожайністю відрізняються гібридні сорти, виведені відносно недавно. Щодо того, який сорт огірків найврожайніший, не може бути однозначної відповіді, тому що велике значення мають і кліматичні умови, і здійснюваний догляд.
Буратіно F1
Скоростиглий (з моменту появи перших сходів і до врожаю проходить близько 44-46 днів) партенокарпічний гібрид, характеризується цвітінням за жіночим типом (переважно). Культивується як під тимчасовими плівковими укриттями, так і у відкритому грунті.
Плід темно-зеленого кольору, за формою нагадує видовжений циліндр. Середня довжина – близько 8-9 см, маса – рідко перевищує 100 г.
Сорт огірків «Карат F1»
Ранньостиглий сорт (гібрид), вирощується у відкритому грунті та плівкових парниках. Плодоносити починає через 42-44 днів з моменту появи перших сходів.
Гібридний сорт «Здоровань F1»
Вага плодів – близько 70-100 гр. Показник врожайності – з 1 м2 насаджень збирають приблизно 11-12 кг плодів.
Дуже врожайний сорт огірків! Важливі переваги – стійкість до несправжньої та справжньої борошнистої роси, а також до кладоспоріозу.