Вадим Денисенко, один зі спікерів вінницького медіафоруму «Інформаційний фронт України», який проводило видання «Новини Вінниці» та ГО «Ми – Вінничани», проаналізував виступ російського правителя на так званій «прямій лінії» та його «пресконференції».
Вадим Денисенко зробив кілька цікавих висновків з цих виступів російського диктатора.
А щодо Сирії – це була вершина всього. Він сказав «досягли всіх своїх цілей». Тобто програш у Сирії та був досягненням цілей. Ми просто повинні розуміти, головний принцип росіян — Росія не програє, а програє тільки тоді, коли її обманюють. Він ішов за цим принципом», – сказав Вадим Денисенко в ефірі радіо НВ.
На своїй сторінці у Фейсбуці Вадим Денисенко детальніше проаналізував виступ правителя росії та вказав на наслідки для України.
З деякими тезами цього допису ми знайомимо читачів.
2. Останнім часом ми все менше маємо справи з раціо і все більше з емоціями чи навіть пограничними станами Путіна. А відтак, виходячи з частоти згадок, заглибленості в тему і насолоду, з якою він про нього говорить, маємо розуміти: для нього Орєшнік це вундерваффе, яке може знищити (в його розумінні) все ПВО і ПРО центрально-східнлі Європи та Тихоокеанського регіону. При чому, в його мозку, напевне існує картина, що він лякатиме світ тим, що робити це будуть руками Білорусі та КНДР та інших можливих проксі. Непрямим підтвердження цьому є те, що він так багато говорить, що груповий удар Орєшніком замінює по силі ядерний. удар. Не треба забувати, що російська концепція переговорів взагалі зводиться до того, щоб спробувати обміняти Україну на те, що «він захистить» світ від божевілля Кіма та Лукашенка. Концепція так собі, але він пробує її «продати».
3. Важливо звернути увагу на те, хто зробив цей вундервафе-подарунок Путіну. Ракета розроблена структурами Московського інституту теплотехніки, а головний конструктор академік РАН Юрій Соломонов.. Соломонов крім всього іншого автор книги «Русь на колени не поставить…» (історія росії від Хрещення Русі до царя Івана ІІІ). А два роки тому, коли відбувалися скандальні вибори голови академііі наук підтримав висуванця Ковальчуків Г.Краснікова , хоч і заявляв, що з цією людиною не знайомий. Тому, з великою долею імовірності, можемо говорити про те, що Соломонов, як мінімум знайомий з Ковальчуками (один – головний по історичним розмовам з Путіним, а інший відповідає за розробку всього чого завгодно від старіння).
Також Вадим Денисенко зазначив, що «дуель між Орєшніком і американським ПВО – це типово російське мислення в стилі «царь-колокол» і «царь-пушка». Величина ідіотизму прямо пропорційна величині роздування его».