Соціальних працівників привітали з професійним святом
У Вінницькому міському Палаці мистецтв працівники соціальної сфери Вінниці приймали вітання з нагоди професійного свята. Грамоти, подяки та грошові премії вручали винуватцям свята голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський та Вінницький…
Поділитися
