На Вінниччині ввели обмеження на перевезення вантажів
Вантажівки з перевищеними показниками, відправлятимуть на «відстій», за грубі порушення – штрафуватимуть.
Поділитися
Введіть ключові слова для пошуку та натисніть клавішу Enter.