У Вінниці відбувся масовий мітинг біля будівлі Вінницької облдержадміністрації. Більша частина протестувальників була з міста Бар. На акцію протесту приїхало шість автобусів з протестувальниками.
Причиною обурення стали плани закриття кількох відділень Барської центральної лікарні. На плакатах були заклики до влади з побажанням людей зробити цю лікарню опорною. Також це стосувалося і Шаргородської ЦРЛ.
Як відомо, Барська ЦРЛ не стала опорним медичним закладом. Таким чином вона може бути виключена з маршрутів «швидкої».
Довезти до іншої лікарні хворих досить важко. Люди таким чином просто залишаться без вчасно наданої медичної допомоги.
Сама лікарня продовжить працювати, проте її відділення: реанімація, хірургія та пологове – більше не працюватимуть та не зможуть надавати послугу населенню.
«Я хотів би щоб зрозуміли одне, що розподіл опорних лікарень, я не знаю хто його робив, в якому кабінеті під яким килимом. Дивіться, якщо опорна лікарня є в Вінниці і наступна є в Калинівці у нас до найближчої опорної лікарні 50 кілометрів по поганій дорозі. Ми знаходимось на краю області, людину фактично по цій дорозі, здорову людину довезти до лікарні це вже є проблематично. Не дай Боже якійсь екстрені випадки, фактично, фізично не зможуть довезти людину до лікарні», – каже один з протестувальників.
Протестувальники були готові зробити акцію протесту безтерміновою, намагалися кілька разів потрапити до будівлі ОДА, попри намагання Нацгвардії їм завадити. На початку акції, коли було ще досить малолюдно, до людей вийшов з приміщення ОДА вийшов чоловік, який не представився, і попросив створити з людей ініціативну групу, яку пропустили до представників влади.
Інших протестуючі залишалися ззовні. Акція супроводжувалася вигуками: “Ганьба!”, “Слуги народу – до народу!” та “Люди хочуть жити!”. Коли людей побільшало вони вирішили перекрити вулицю Соборну від будівлі ВОУНБ ім. Тимірязєва до будівлі ОДА. На переході вони утворили “живий ланцюг”, заважаючи проїзду транспорту.
Силами представників поліції людей стримували та пропускали громадський транспорт.
Станом на 13.30, після перемовин з представниками Вінницької облдержадміністрації, рух транспорту по Соборній відновлено.





















