Робітники утеплюють фасади, облаштовують «теплу» підлогу біля басейну, тумби під трибуни для глядачів. Роботи виконують за сучасними технологіям з урахуванням потреб людей з інвалідністю, щоб всім бажаючим було зручно відвідувати цей спортивний комплекс. Відновлений спорткомплекс планується здати в експлуатацію наприкінці літа і матиме він назву «Аква-Він».
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Реконструкція приміщення спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля розпочалась наприкінці 2018 року. В результаті виконання всіх робіт Вінницька об’єднана територіальна громада отримає сучасний муніципальний спорткомплекс з басейном, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом. Також тут буде можливість проводити змагання різних рівнів.
Після усіх демонтажних робіт у приміщенні спорткомплексу будівельники приступили до заміни інженерних мереж. Пізніше підсилили стіни, де в цьому була потреба.
“На сьогоднішній день виконані всі роботи по укріпленню приміщення спортивного комплексу. Коли ми приступили до роботи, то виявили, що дуже багато опорних конструкцій були в незадовільному стані. Тому ми спочатку зробили детальне обстеження будівлі і почали з укріплення несучих конструкцій. Чаша басейну також була у незадовільному стані. Підрядна організація замовила обстеження у Київському науково-дослідному інституті будівельних конструкцій. В результаті – було виявлено дуже багато тріщин, і ми були змушені коригувати проект, щоб укріпити чашу для уникнення її руйнування. Через це був перенесений строк здачі об’єкту в експлуатацію”, – розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.
Також Ігор Кравець розповів, які роботи по реконструкції спорткомплексу вже виконані.
“На даний момент ми замінили практично всі інженерні мережі – вентиляцію, електрику тощо. Зараз робимо «теплу» підлогу, продовжуємо працювати з чашею басейну, робимо тумби під трибуни глядачів, утеплюємо фасади і виконуємо штукатурні роботи. Загалом плануємо завершити роботи в кінці липня цього року. Проводимо реконструкцію по сучасних технологіях, як цього вимагають нормативні документи. Важливо, що це приміщення буде адаптоване для людей з інвалідністю. Тут буде встановлення ліфт, пандуси, облаштовані вбиральні. Робимо максимум для того, щоб було зручно всім. Загальна кошторисна вартість реконструкції становить 77 мільйонів гривень. Причому, основний ресурс – саме бюджет громади. Минулого року на реалізацію цього проекту ми отримали часткове фінансування з держбюджету, у цьому році роботи продовжуються виключно за рахунок міського бюджету”.