Новий мистецький проект “Обличчя Вінниччини” стартує незабаром. Зараз організатори розробляють сайт конкурсу.
“Даний проект є першим у своєму роді. У Вінниці такого шоу подібного формату до цього часу не було! “, – розповідає один із ініціаторів проекту, меценат, нардодний художник України Володимир Козюк.
В конкурсі можуть приймати участь люди віком від 16 до 30 років. Віковий проміжок обрано не випадково, адже в цей період відбувається формування особистості в певній галузі діяльності.
Усім учасникам надаються рівні можливості для досягнення перемоги.
Відбірковий тур відбудеться незабаром у галереї “ІнтерШик”.
До кінця лютого, усі бажаючі можуть подавати свої кандидатури на конкурс.
Володимир Козюк надихався прикладом успішних людей, які дали йому путівку в життя та повірили в нього: Богдан Бенюк, Ніна Матвієнко, Петро Гончар. Завдяки цьому художник вирішив допомогти сьогодні сучасним молодим митцям пройти більш легкий шлях, а не той, який доводилося проходити тому самому.
“Є багато конкурсів для дітей, для дорослих. Немає конкурсу який дає дорогу у життя!”, – стверджує художник.
Фінал конкурсу відбудеться наприкінці лютого у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі імені Садовського. Конкурс буде відбуватися у формі змагання, де 12 конкурсантів будуть виявляти свої таланти у різних галузях. Усі фіналісти конкурсу будуть нагороджені цінними призами.
Головою конкурсу буде Олег Іваненко – невтомний спортсмен, лауреат премії “Гордість Країни”, людина яка з дитинства сидить у інвалідному візку, але все одно б’є рекорди, потрапляє до Книги Рекордів Вінниці та отримує нагороди. Виховує спортсменів та невтомно живе кожен день.
Конкурс є доступним і для людей з обмеженими можливостями. Як стверджує пан Козюк, кожна людина може отримати шанс очолити топи голосування, якщо вона популярна, чиста, щира та дійсно може щось робити професійно та сподобатись людям.
Планується також розробити найближчим часом сайт, на якому можна буде подарувати свій “лайк” не тільки одній вподобаній людині, а розподілити серед усіх конкурсантів, які припали до душі з градацією від одного до п’яти балів для кожного.
Один клік – один лайк – така система може не дати можливості рівноцінного оцінювання усіх конкурсантів, бо в цьому конкурсі є найголовнішим аспектом – рівність серед учасників. Обирати яких буде непідкупне журі.
Сам конкурс уважним пильним оком контрулюватиме Студентська рада. Навіть після рішення журі, саме студентська рада буде знати ім’я переможця, та зберігатиме його до часу “Х”.
“Чому так? Бо є молоді люди, вони щось виносять, щось роблять, і, якщо вони навчаться це все робити – їм передастся та база знань та навичок. Від покоління до покоління”, – розповідає пан Козюк.
Для переможців конкурсу вже заготовлені подарунки для кожного учасника та переможців. Усі фіналісти будуть відзначені номінаціями, жоден не залишиться без подарунку від спонсорів. А переможеці отримають у подарунок дорогоцінні вироби від дому шкіри та хутра «Princess» та ювелірного дому «Kimberli».
На останок сам художник Володимир Козюк, сказав, так по секрету, що “на сьогоднішній момент в його житті уся активність з мистецькими та культурними проектами не тільки у Вінниці, а й в Україні буде тимчасово зменшена. Пов’язано це з бажанням зробити все можливе, щоб за кордоном своє працею та натхненням внести ім’я українських митців на арену Європейських музеїв”.
Текст: Марія Лук’янович
Фото/Відео: Юрій Лук’янович