На укомплектування зенітно-кулеметного батальйону було передано 30 пікапів, про що повідомив головний управління ОВА Сергій Борзов.
30 пікапів для тих, хто «тримає небо»
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-27-20.59.31-80x79.jpeg)
Загальна
0
Акції
Висловлюючи свою вдячність командиру батальйону, підполковнику Володимиру Дребету та всьому особовому складу за їхню професіоналізм та віддану службу, очільник області наголосив, що після проходження бойового злагодження наші захисники будуть відповідальні за охорону повітряного простору Вінницької області.
«Дякую командиру батальйону підполковнику Володимиру Дребету та всьому особовому складу за професійність та віддану службу. Разом до Перемоги.Слава Україні!»
Введіть ключові слова для пошуку та натисніть клавішу Enter.