За допомогою свідків та записів з камер відеоспостереження працівники міліції встановили та затримали осіб, причетних до крадіжки грошей та продуктів з магазина у Немирові. Зловмисниками виявилися рідні брати, один з яких вже мав проблеми із законом.
Нещодавно до Немирівського районного відділу міліції звернулась власниця одного з продуктових магазинів районного центру з заявою про крадіжку грошей та продуктів.
Выдомо, що вночі на 27 травня невідомі особи з тильної сторони магазину вибили двері та проникли в середину приміщення. Сума завданого збитку становить близько 1 000 гривень. З магазину злодії викрали пиво, шоколад, жувальні гумки, сік та 100 гривень.
Шукали правоохоронці підозрюваних за описом свідків, які бачили підозрілих осіб біля магазину, та записів з камер відеоспостережень. Протягом доби особи зловмисників були встановлені та затримані. Ними виявились рідні брати, жителі одного з сіл району. Один з них має судимість за вживання наркотиків.
34 та 35 річні затримані у скоєному зізналися. Виправдовуються тим, що були в стані алкогольного сп’яніння і не розуміли, що роблять.
Слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб). За таке правопорушення передбачено покарання до 5 років ув’язнення.