В ніч з 14-го на 15-те січня, близько опівночі, патрульні побачили у вікні одного з вінницьких кафе 2-х неповнолітніх дівчаток. На схожих за описом дітей інспектори отримали орієнтування напередодні. Підійшовши до них, полісмени зрозуміли, що це ті самі 11-річні однокласниці, які зникли в Києві і яких уже кілька годин розшукують батьки.
Самі дівчата підтвердили, що дійсно проживають у столиці. Патрульні з’ясували контакти батьків і повідомили, що з їхніми дітьми все гаразд.
До їх приїзду до Вінниці однокласниці перебували в Управлінні патрульної поліції, куди їх завезли полісмени.