За інформацією Служби автомобільних доріг області впродовж ночі на дорогах працювали понад 200 дорожників. На розчищення доріг від снігу задіяно близько 170 одиниць техніки. На обробку доріг використано 1500 тонн протиожеледної суміші. Покриття засніжене.
23 січня діє обмеження руху на автомобільних дорогах міжнародного значення М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» від Немирова до Гайсина М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» від Жмеринки до м. Могилів-Подільський.
Згідно прогнозу синоптиків сніг у області ітиме до 24 січня. Вдень температура буде від 4 до 6 градусів морозу, вночі знизиться до 8 градусів.
Про подальші зміни в русі буде повідомлено додатково.