22 лютого близько 7 години на спецлінію поліції «102» надійшло повідомлення, що невідомі розбили вікна вхідних дверей громадської приймальні однієї з політичних партій у м. Вінниці по вулиці Соборній 15.
Про це повідомили на сайті ГУ НП у Вінницькій області, не вказавши назву партії.
Вінничани у соцмережі Фейсбук пишуть, що це – штаб, або громадська приймальня партії «БПП-«Солідарність».
До речі, на сайті партії на 14 годину не було жодної згадки про подію.
Зранку на місці події працювала слідчо-оперативна група поліції, проводиться огляд місця події. Встановлюються особи, причетні до вчинення правопорушення.
В діях осіб вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст.296 КК України (хуліганство). Такий злочин карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.