У Вінниці очікують поставку шприців та коробок для утилізації вакцини. Вакцинацію проводитимуть медики 9 мобільних бригад, які пройшли навчання по роботі з вакциною CoronaVac.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА.
Сімейні лікарі протягом останніх тижнів зібрали списки даної категорії людей для планування щеплень. Додатково можна записатись через реєстратуру Центру первинної допомоги та через сімейного лікаря.
У разі не використання вакцини, залишковими дозами вакцинуватимуть освітян, які будуть задіяні у ЗНО у 2021 році.
Вакцина надійшла в однодозних флаконах. Термін придатності вакцини CoronaVac становить 24 місяці. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози вакцини, інтервал введення яких складає 28 днів
Перевозити та зберігати препарат можна при температурі 2?8°C, захищаючи від потрапляння сонячного світла.
Транспортуватимуть вакцину в спеціальних контейнерах, щоб забезпечити холодовий ланцюг на кожному етапі маршруту.