Напередодні Великодня відгукнулося понад 200 вінничан, які незважаючи на труднощі полишили всі справи та допомогли своїм вчинком врятувати багато життів.
Про це повідомили у Вінницькому центрі служби крові.
“Колектив Центру щиро дякує усім Вам, а також усім хто долучився до прохання про допомогу поширюючи нашу інформацію в соцмережах та ЗМІ. Вітаємо усіх з Великоднем, від усього серця бажаємо здоров’я Вам та Вашим рідним, нехай Ваші серця будуть сповнені миром та радістю, а всі негаразди обходять стороною! Бережіть себе!”, – йдеться у повідомленні.








