У Вінниці поліцейські оперативно затримали зловмисника, який пограбував 73-річну жінку в парковій зоні міста. Попри те, що фігурант уже перебував під підозрою за інший злочин, він знову пішов на пограбування.
Про це повідомляє редакція сайту «Новини Вінниці» з посиланням на ГУНП у Вінницькій області.
Інцидент стався 23 червня близько 10:00. Вінничанка розповіла, що під час відпочинку на території місцевого парку її пограбував невідомий чоловік.
Як з’ясували правоохоронці, зловмисник проходив повз лавку, де сиділа потерпіла, і помітив на її шиї цінну золоту прикрасу. Обравши зручний момент, чоловік раптово підбіг до жінки, силою зірвав ланцюжок і миттєво втік.
Слідчі Вінницького райуправління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 186 Кку (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). За такий цинічний напад на літню людину рецидивісту загрожує до 10 років ув’язнення.









