Ювенальні прокурори Немирівської окружної прокуратури довели у суді вину 46-річного жителя Вінницького району, який систематично ґвалтував 9-річного хлопчика. Колегія суддів підтримала позицію керівника прокуратури Дмитра Данилова, старшого групи прокурорів у провадженні, і призначила обвинуваченому максимально можливе покарання – довічне позбавлення волі.
Про це повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.
Прокурори довели, що злочин був не випадковим, а цинічно спланованим.
Вироком суду чоловіка засуджено за: зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди, вчинене повторно; вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи; розповсюдження серед неповнолітніх творів та зображень порнографічного характеру, вчинене повторно (ч. ч. 4, 6 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. ч. 2, 3 ст. 301 КК України).
У суді обвинувачений вину не визнав та не розкаявся.
Згідно з вироком суду, відомості про обвинуваченого будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.
Наразі вирок не набрав законної сили – триває строк апеляційного оскарження.









