Вечір 19 жовтня в одній із спільнот у мережі Фейсбук, з’явилося повідомлення про те, в кого з вінничан та на якій вулиці ввімкнули опалення. Містяни не забарились із відповіддю, охопивши майже все місто в одному повідомленні.
Нагадаємо, що про анонсування початку опалювального сезону повідомляли на офіційному сайті міськради.
“Сьогодні виконком міської ради ухвалив рішення щодо початку опалювального періоду. У житлових багатоквартирних будинках тепло почнуть подавати починаючи з 19 жовтня. У закладах соціальної сфери опалення включається з минулого тижня згідно з заявками адміністрацій”, – йшлося у повідомленні.
В коментарях містяни впевнено почали вказувати свої вулиці та розповідати про стан роботи. Цікавим було те, що коли писали люди з однієї вулиці, то завжди виникали питання. Бо одні містяни писали, що опалення повністю працює. А інші в них питали: “А який будинок?”. Такими вулицями із різними полюсами виявилися:
– вулиця Академіка Янгеля
– вулиця Порика
– вулиця Данила Нечая
Деякі коментатори розповіли про те, що навіть один будинок може мати різні рівні роботи системи опалення. це відбувається через те, що з батарей ще “зверху не спустили повітря”.
В когось навпаки працюють батареї лише в одній кімнаті, чи лише три з чотирьох.
Подробиці про райони міста, роботу системи опалення та список вулиць і районів – все це ви зможете знайти у доданих матеріалах.