Дорожньо-транспортна пригода трапилась 8 січня, о 10:35 на розі Барського шосе та вулиці Келецької. Водій автомобіля Toyota не врахував погіршення погодних умов та дорожню обстановку, внаслідок чого допустив наїзд на металевий паркан.
Про це повідомив Ситуаційний центр Вінниці.
Оперативно до місця події прибули патрульні поліцейські та інспектори Муніципальної варти. У результаті водій Toyota отримав два протоколи за ст.124 КУпАП та ст.152 КУпАП.