Вчора у селі Краснопілка Гайсинського району 77-річний керманич автомобіля ЗАЗ, за попередньою інформацією слідства, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем Volkswagen Toureg.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло, що рятувальникам довелося проводити деблокування людей, що перебували в транспортному засобі.
У Головному управлінні НП у Вінницькій області повідомили подробиці трагедії.
Внаслідок ДТП водій ЗАЗ та його 49-річна пасажирка загинули на місці події. Водійка Volkswagen наразі знаходиться у лікарні.
Транспортні засоби помістили на арештмайданчик.
«За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі», – йдеться у повідомленні.