Нещодавно трупа народного театру з міста Бар повернулася гастрольної поїздки з підконтрольної території на Сході.
Виставу “Сто тисяч” підготували рамках проєкту “Реабілітація АТОвців засобами театрального мистецтва”. Її профінансував у обсязі 300 тисяч гривень, “Український культурний фонд”.
Глядачам на Сході показували виставу “Сто тисяч”. За словами режисерки театру Ірини Дєдової, їхню виставу відвідали понад 1500 глядачів у Вінниці, Бару, Косові, Сєвєродонецьку, Маріуполі та Слов’янську.
“У Сєвєродонецьку на сцені нам презентували вишиті обереги і дякували за мову. Наш проєкт направлений не тільки на реабілітацію наших атовців. Він власне і є україномовний посил на схід”, – розповіла режисерка театру Ірина Дєдова.