В смузі угруповання сил і засобів оборони міста Київ відбулися двоступеневі спільні штабні тренування підрозділів 120 обр ТрО. Під час навчань було відпрацьовано управління військами (силами) під час оборонного бою. Форсування водної перешкоди та проведення контратаки з метою відновлення втрачених позицій.
Про це повідомили на сторінці бригади у соціальних мережах.
В умовах максимально наближених до бойових під час виконання бойових завдань відтворено ситуацію, яка пов’язана із підготовкою та веденням бою на займаних позиціях. Організовано взаємодію між залученими підрозділами.
Військовослужбовці вдосконалювали навички по зміні позицій під час бою, проведення контратаки з метою відновлення втрачених позицій.
Щоденно тренуємося та не зупиняємося, щоб не дати ворогу жодної переваги.
Разом до перемоги!», – зазначили в дописі бригади.