Почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” вінничанина нагородили за сумлінне виконання обов’язку, мужність і героїзм під час захисту Батьківщини.
Про нагороду воїна повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
«Захисник родом із села Хоньківці Яришівської громади Могилів-Подільського району. 30-річний доброволець з перших днів війни пішов захищати нашу країну від ворога. Пишаюся нашими захисниками! Слава Україні!», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/6c09cbd1-e6e4-42fd-8ca8-a3c7d19afa21-80x84.jpeg)