У суботу, 7 жовтня, під час проведення заходів з виявлення грубих порушень правил рибальства, державні затримали громадян, які попри величезні штрафи займалися незаконним добуванням інспектори Вінницького рибоохоронного патруля водних біоресурсів волоком.
Про це повідомили в Вінницькому рибоохоронному патрулі.
Інцидент стався на ставу без назви поблизу села Уладівка Хмільницького району Вінницької області.
«На момент фіксування правопорушення у недобросовісних рибалок виявили 94 плітки, 55 товстолобів, 31 короп, 22 товстолоби, 20 щуки, 13 окунів, 11 білого амура, 13 окунів, 2 карасі сріблястих та 2 сонячних окуні. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів становила 218,3 кг Збитки нанесені рибному господарству склали 693 719 грн», – йдеться у повідомленні.
На винних осіб складено чотири адміністративних протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
«На місце події було викликано слідчо-оперативну групу. Знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено працівниками поліції. На даний час вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР», – повідомили рибінспектори.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/BRAK1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/BRAK2-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/BRAK3-80x107.jpg)