Експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон отримав сувенірний календар від бійців 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.
Про це повідомили у 59-ій окремій мотопіхотній бригаді.
«Просто фото Бориса Джонсона із сувенірним календарем від 59 бригади.
Саме у цьому календарі справжній друг України Boris Johnson відзначить червоним, дату нашої перемоги. Спільної перемоги. Адже з такими надійними друзями та такою потужною підтримкою усього світу 2023-ій неминуче стане для нас переможним. Віримо й робимо все для цього.
Разом до перемоги!», – йдеться у дописі на сторінці бригади в Фейсбуці.
Саме у цьому календарі справжній друг України Boris Johnson відзначить червоним, дату нашої перемоги. Спільної перемоги. Адже з такими надійними друзями та такою потужною підтримкою усього світу 2023-ій неминуче стане для нас переможним. Віримо й робимо все для цього.
Разом до перемоги!», – йдеться у дописі на сторінці бригади в Фейсбуці.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/DZHONSON1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/DZHONSON2-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/DZHONSON3-80x107.jpg)