Злочин стався 25 квітня 2022 року у Хмільницькому районі. 53-річний місцевий житель під час конфлікту здійснив постріл в область грудей 47-річному потерпілому. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали чоловіка та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«Досудовим розслідуванням встановлено що зловмисник незаконно придбав рушницю та самостійно переробивши її на обріз, зберігав у гаражі свого домоволодіння.
Днями Вінницький міський суд Вінницької області виніс вирок жителю села с. Іванів, який вчинив особливо тяжкий злочин», – йдеться у повідомленні.
На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав фігуранта винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (Вбивство) та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12 років.