Поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін поліцейські вилучили, а зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Вчора, 28 лютого, працівники Вінницької виправної колонії під час огляду передачі, яку чоловік привіз 34-річній співмешканці, засудженій за крадіжку, виявили у пластиковій пляшці з-під шампуню поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною.
Наразі слідчі відділу поліції № 1 Вінницького райуправління за процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури проводять досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.