Наражаючи своє життя на небезпеку та створюючи аварійну ситуацію, громадянин попрямував прямо на проїзджу частину.
Про це йдеться у повідомленні Ситуаційного центру м. Вінниця у Фейсбуці.
“Першого грудня, близько десятої години ранку, завдяки камерам відеонагляду працівники Ситуаційного центру помітили чоловіка на вул. Соборна, який на вигляд мав ознаки сп’яніння. Він був дезорінтований, похитувався та навіть упав. Наражаючи своє життя на небезпеку та створюючи аварійну ситуацію, громадянин попрямував прямо на проїзджу частину. На щастя, ніхто не постраждав. Патрульні приїхали майже миттєво та доставили чоловіка до відділу поліції. Стосовно нього було винесено постанову за ч. 1 ст. 178 КупАП”, – йдеться у повідомленні.








