Оперативники Відділу поліції № 4 Вінницького районного управління поліції затримали 19-річного мешканця Турбівської територіальної громади, який спричинив смертельні тілесні ушкодження 53-річному чоловікові. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
До поліції надійшло повідомлення від 34-річної жительки села Журава про виявлення на узбіччі вулиці тіла мешканця Вахнівки. За попередніми висновками судмедексперта, смерть потерпілого настала внаслідок отримання травм, несумісних з життям.
Як розповів начальник Відділу поліції № 4 Вінницького районного управління поліції Андрій Лазарчук, на місце події одразу прибула слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці провели низку оперативно-розшукових заходів та зібрали докази причетності 19-річного місцевого жителя до скоєного правопорушення.
За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснюється Немирівською окружною прокуратурою.