Бійці КОРДу затримали 47-річного мешканця Жмеринського району відразу після передачі 2000 тисяч доларів США неправомірної винагороди посадовцю військкомату за ухилення від мобілізації під час воєнного стану.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Оперативні заходи по документуванні злочинних дій затриманого проводили 30 березня слідчі Слідчого управління спільно зі співробітниками СБУ за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.
Поліцією розслідується провадження розпочате за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Такий злочин карається позбавленням волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.
Згодом правопорушнику буде оголошено про підозру та обрано запобіжний захід. Зловмисник затриманий, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.