Відео, на якому правопорушник ображав чоловіка, що користується кріслом колісним, в соціальних мережах та месенджерах почало поширюватись 27 травня. Поліцейські встановили особу зловмисника.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій міській раді.
Відео зі знущаннями з людини з особливими потребами оприлюднили вінницькі телеграм-канали.
Відео супроводжувалося таким коментарем:
«У с. Сальник, поблизу Калинівки, місцевим жителям не сподобалось, що людина на інвалідній колясці залишила біля смітника свої речі, свою розмову вони опублікували в місцевому чаті».
«У с. Сальник, поблизу Калинівки, місцевим жителям не сподобалось, що людина на інвалідній колясці залишила біля смітника свої речі, свою розмову вони опублікували в місцевому чаті».
Відразу після публікації відео поліція зареєструвала подію та почала встановлювати її учасників.
«Протягом години працівники Відділення поліції № 1 Хмільницького районного відділу поліції ідентифікували особу потерпілого та його кривдника. Зловмисником виявився житель Сальника віком 39 років.
Поліцейські задокументували правопорушення та розпочали досудове розслідування.
В діях чоловіка вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України», – повідомили в поліції.