Держприкордонслужба ввела ряд обмежень для чоловіків у прикордонній зоні з Молдовою, що розташована у Вінницькій області.
Про це повідомлено Могилів-Подільським прикордонним загоном на їхній сторінці у соціальній мережі Facebook.
У зоні місцевості вздовж державного кордону в смузі місцевості вздовж державного кордону в межах Яришівської, Могилів-Подільської, Ямпільської, Студенянської територіальних громад Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області в’їзд чоловікам віком від 18 до 60 років та заняття рибальством заборонено, заявили представники Держприкордонслужби.
Крім того, кажуть прикордонники, в’їзд осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років до району вищезгаданої місцевості з використанням районних та сільських автомобільних доріг:
- Т-2308 маршруток “Муровані Курилівці – Яришев”;
- М-21 сполученням “Вінниця – Могилів-Подільський”;
- Р-36 сполученням “Немирів – Могилів-Подільський”;
- Т-0218 сполученням “Бабчинці – Ямпіль”;
- Р-08 сполученням “Томашпіль – Ямпіль”;
- Т-0202 сполученням “Крижопіль – Ямпіль”;
- Т-0225 сполученням “Піщанка – Болган”;
- Т-0233 сполученням “Крижопіль – Студена”.
Обмеження не поширюються на осіб:
-
людей, які постійно або тимчасово проживають або працюють у її межах, за наявності у них відповідних підтверджуючих документів;
-
люди, які навчаються у професійно-технічних або вищих навчальних закладах, які перебувають усередині громад, за умови наявності у них документів, що підтверджують;
-
власників земельних ділянок, що знаходяться в межах смуги, за наявності у них відповідних документів, що підтверджують;
-
осіб, які прямують транзитом з пунктів пропуску через державний кордон до інших районів;
-
осіб, які прямують до пунктів пропуску через державний кордон для перетину державного кордону, за наявності у них відповідних підтверджуючих документів;
-
осіб, які прибувають на запрошення та зустрічаються громадянами, які постійно проживають на території відповідного товариства та зобов’язалися нести відповідальність за порушення законодавства України з прикордонних питань запрошеними особами.