Протягом кількох годин поліцейські встановили та затримали 14-річного підлітка, який з приміщення бухгалтерії однієї з вінницьких аптек з сейфа викрав 140 000 гривень.
Злочин вчинив учень восьмого класу однієї зі шкіл Вінниці. Він неодноразово вчинював крадіжки, і був у полі зору ювенальних поліцейських.
«Попри те, що хлопець неповнолітній, йому доведеться нести кримінальну відповідальність, яка за такі злочини настає з 14 років. Викрадені гроші у нього частково вилучені», – повідомили в главку поліції у Вінницькій області.
Ситуація з крадіжкою розвивалася за детективним сценарієм.
Близько 10.20 ранку до поліції надійшло повідомлення, що з 8.00 до 9.00 год. з бухгалтерії аптеки невідома особа з сейфа вкрала гроші. Кабінет був зачинений, але ключ знаходився у замку.
Згодом з’ясувалось, що у приміщення аптеки хлопець потрапив потайки зі службового входу. Ключем, який знаходився у замку, відчинив двері бухгалтерії, знайшов у шухляді ключ від сейфа та викрав усі гроші.
Як розповів начальник Відділу поліції №2 Вінницького районного управління поліції Андрій Бойцун, за записами з камер відеонагляду поліцейські встановили особу, підозрювану у вчиненні цього злочину.
«Зловмисником виявися вінницький школяр. Раніше він неодноразово потрапляв в поле зору поліції за вчинення крадіжок, але уникав покарання через недосягнення віку, з якого настає кримінальна відповідальність. З ним та його батьками постійно працювали ювенальні поліцейські, але хлопець на шлях виправлення не став. Гроші у нього частково вилучені. Близько 12 тисяч гривень підліток встиг витратити на власні потреби»,- сказав поліцейський.