13 генераторів передали для забезпечення безперебійної роботи закладів чотирьох громад Хмільницького району. Генератори потужністю 6.5 кВт спрямують у заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та на об’єкти критичної інфраструктури.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Обладнання надійшло до Вінниччини від наших партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Польща.
У межах обласного Плану стійкості генератори отримали:
Козятинська громада – 2;
Глуховецька громада – 3;
Махнівська громада –4;
Самгородоцька громада – 2.
Також громадам передали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.








