Своїми підписами наміри про співпрацю із Сьомим апеляційним адміністративним судом скріпили ректори чотирьох університетів Вінниці.
Про це повідомили у 7 апеляційно адміністративному суді.
«У рамках нашого партнерства ми станемо простором для розвитку кожного студента, а судове волонтерство буде для них чудовою нагодою вдосконалити комунікативні вміння і допоможе закріпити на практиці правові знання, адже право є запорукою порядку у суспільстві і реалізації демократії», – зауважив очільник 7ААС Віталій Кузьмишин.
Захід відбувся за участю керівників Сьомого апеляційного адміністративного суду, Донецького національного університет імені Василя Cтуса , Вінницького національного аграрного університету – ВНАУ, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського , Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ та керівниці Вінницького навчального центру Національної школи суддів України.
«Співпраця в рамках меморандуму поширюється на волонтерську діяльність у 7ААС, тож незабаром у нашій установі з’явиться служба волонтерів», – повідомили в суді.