У рамках робочого візиту на Вінниччину, делегації Лодзинського воєводства Республіки Польща та Ліберецького краю Чеської Республіки відвідали Центр активності громадян Хмільницької міської територіальної громади. Заклад обладнаний в рамках швейцарсько-української Програми EGAP і спрямований на згуртованість громадськості.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Від початку війни практично всі фонди, які раніше працювала на сході України, активізували роботу в регіонах. Вінниччина дуже активно співпрацює з фондом «Східна Європа» (ЄГАП), який допомагає впроваджувати в регіонах інструменти електронної демократії.
Разом з Начальником ОВА Сергієм Борзовим та його заступниками почесні гості зустрілись з керівництвом Хмільницького району і міста Хмільника. Поспілкувалися з багатодітними родинами з-поміж ВПО.
З початку повномасштабного вторгнення росії, до Хмільницької територіальної громади приїхало одинадцять тисяч внутрішніх переселенців.
Маршалек Ліберецького краю Гжегож Шрайбер в особистій розмові з ВПО підкреслив важливість подальшої постійної допомоги переселенцям, які були вимушені покинути власні домівки, але зробили вибір залишитись в Україні:
Також він додав, що в рамках реалізації проєкту по підтримці ВПО, Польща запрошує дітей з багатодітних родин до літнього табору.
Після зустрічі багатодітним родинам було передали набори від гуманітарного штабу обласної військової адміністрації та міжнародних партнерів. Цього разу сім’ї отримали продовольчі набори та непродовольчі товари: гігієнічні та миючі засоби.