З робочим візитом до Вінниці приїхала делегація з Карлсруе на чолі з Франком Ментрупом. По завершенню позачергової сесії Вінницької міської ради, де відбулася зустрічна церемонія підписання Угоди про побратимство, на площі Тараса Шевченка у середмісті відбулося покладання квітів на місці пам’яті та звитяги — біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Героям АТО/ООС та пам’ятнику Кобзарю. Керівництво Вінниці та Карлсруе вшанували пам’ять військових, які загинули у боротьбі з агресією рф.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Також делегація відвідала місце трагедії на Площі Перемоги, яка сталася внаслідок терористичного ракетного удару 14 липня 2022 року. Керівники обох міст вшанували пам’ять загиблих квітами та молитвами.
Делегація також побувала в парку Хімік, де зараз триває реконструкція. Це один з об’єктів, де в планах розвиток не лише зеленого каркаса міста, а й зручної інфраструктури для містян різного віку та вподобань. Модернізація парку передбачає створення якісних рекреаційних зон, сучасні дитячі та спортивні майданчики тощо. До цього проєкту також залучена німецька урядова організація GIZ у рамках проєкту Інтегрований розвиток міст в Україні.
Про підписання угоди про побратимство у Вінниці з містом Карлсруе ми повідомляли напередодні.