30-річний посадовець за 35 000 гривень неправомірної вигоди пообіцяв жителю Жмеринського району сприяти у скасуванні накладених на нього обмежень державною виконавчою службою. Він вимагав хабар у боржника. Наразі слідчими вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
За словами заступника начальника слідчого управління обласного главку Едгара Папікяна, затримали правопорушника 6 лютого в м. Бар відразу після отримання ним грошей.
За цим фактом слідчим управлінням розслідується провадження ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).
Посадовцю загрожує позбавлення волі на термін до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.