Вероніка Канівець з Ладижина передала на допомогу армії кошти, що збирала на велосипед. Історія 10-річної дівчинки вражає і надихає водночас, вона роблячи браслетки продає їх, а всі виручені кошти передає на допомогу військовим. За цей час на добру справу їй вдалось зібрати понад 8 тисяч гривень. Батько Вероніки також нині служить у лавах Збройних Сил України, тому дівчинка всім серцем допомагає захисникам. Але велосипед дівчинка все ж отримала…
Добрий і патріотичний вчинок Вероніки Кравець знайшов відгук. І днями дівчинці придбали та передали омріяний велосипед.
Про благородний і патріотичний вчинок дівчинки з Вінниччини розповів військовим народний депутат України Микола Кучер. Він передав нашим Захисникам лист від Вероніки та обереги, які дівчинка сплела для військових.