29 дітей з Вінниччини вирушили на двотижневий відпочинок до дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Артек-Буковель».
Про це повідомив у соцмережі начальник ОВА Сергій Борзов.
Разом з ними дітьми поїхали 7 батьків-вихователів та прийомні батьки. Ці дитячі будинки сімейного типу, які через збройну агресію рф змушені були покинути свої домівки в Херсонській та Донецькій областях.
«Батьки-вихователі та прийомні батьки під час всього терміну перебування проживатимуть разом з дітьми меншого віку. Для цієї групи дітей та батьків передбачений власний розклад дня та відпочинку.
Діти 7-17 років проживатимуть окремо від батьків та будуть залучені до різних заходів у таборі», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, З травня 2023 року Фундація Олени Зеленської організовує відпочинок у Карпатах для дітей, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, а також їхніх батьків.