На відпочинок до Паневежиса вирушили 30 дітей із Вінниці та Ірпеня. Це діти загиблих і зниклих безвісти захисників. Місто-побратим Вінниці підготувало для них семиденний відпочинок у таборі «Литовське літо».
Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
Діти проведуть частину літа з насиченою екскурсійною програмою: відвідуванням планетарію і музеїв, поїздками до Вільнюса, Тракая та Каунаса.
У повідомленні йдеться, що організував поїздку муніципалітет Паневежиса, за що керівництво міста висловило подяку.












