У вихідні для хлопчиків та дівчаток – дітей наших захисників, організували активне дозвілля у розважальному центрі FAZA. Тут дітворі запропонували змагання спортивно-розважального спрямування у реальному часі та просторі.
Про це повідомили в Вінницькій ОВА.
Три години пройшли як одна мить. Діти набралися позитиву, вдосталь розважилися, знайшли нових друзів та отримали подарунки з солодощами.
«Лазерні лабіринти повели гравців у цікавий світ спритності та кмітливості. Діти проявили неабияку фізичну витривалість і командний дух.
Згодом організатори запросили учасників на святковий фуршет. Їх пригостили різноманітними смаколиками та улюбленими солодкими напоями. А дискотека з паперовим шоу подарувала масу неймовірних емоцій», – йдеться у повідомленні.
Активні розваги для дітей наших воїнів організували за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА.