Вранці 8 листопада камери Ситуаційного центру Вінницької міської ради зафіксували правопорушення: водій автомобіля Volkswagen на вулиці Театральній перетнув подвійну суцільну лінію та не надав переваги в русі пішоходу на нерегульованому пішохідному переході, внаслідок чого дівчина впала.
Про це повідомили у Патрульній службі Вінницької області.
“Нам не відомо, чи зазнала потерпіла ушкоджень, оскільки водій одразу вийшов з автомобіля та запропонував їй допомогу, після чого посадив до своєї автівки. Дівчина не зверталась до поліції, тому факт ДТП не зареєстровано.
Однак водій порушив правила дорожнього руху. Завдяки відеозапису, який передали патрульним з Ситуаційного центру, порушника вдалось знайти. Працівники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП патрульної поліції сьогодні, 11 листопада, встановили спочатку автомобіль, а згодом і особу чоловіка, який в той момент був за кермом.
На порушника винесли 2 постанови: за перетин подвійної суцільної лінії та за ненадання переваги в русі пішоходу”, – йдеться у повідомленні.
Водій порушив ПДР на вулиці Театральній
Патрульні притягнули до відповідальності водія, який порушив ПДР на одній із центральних вулиць містаВранці 8 листопада камери Ситуаційного центру Вінницької міської ради зафіксували правопорушення: водій автомобіля Volkswagen на вулиці Театральній перетнув подвійну суцільну лінію та не надав переваги в русі пішоходу на нерегульованому пішохідному переході, внаслідок чого дівчина впала. Нам не відомо, чи зазнала потерпіла ушкоджень, оскільки водій одразу вийшов з автомобіля та запропонував їй допомогу, після чого посадив до своєї автівки. Дівчина не зверталась до поліції, тому факт ДТП не зареєстровано. Однак водій порушив правила дорожнього руху. Завдяки відеозапису, який передали патрульним з Ситуаційного центру, порушника вдалось знайти. Працівники відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП патрульної поліції сьогодні, 11 листопада, встановили спочатку автомобіль, а згодом і особу чоловіка, який в той момент був за кермом. На порушника винесли 2 постанови: за перетин подвійної суцільної лінії та за ненадання переваги в русі пішоходу.#vinpolice #патрульнаполіція
Опубліковано Патрульна поліція Вінницької області Понеділок, 11 листопада 2019 р.