До 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка днями завітав еко-активіст, військовослужбовець, поет Павло Вишебаба. Наприкінці грудня рекордним для України тиражем вийшла дебютна збірка його поезій. Видання «Тільки не пиши мені про війну» замовили понад 15000 людей. Понад 4000 екземплярів, які читачі купили для бійців ЗСУ, відправляються на фронт.
Про це повідомили на сторінці бригади з Вінниччини у Фейсбуці.
Павло Вишебаба з «Культурним Десантом» розвозить примірники своїх віршів, підіймаючи бойовий дух військових на передовій. Бійцям 59 бригади він теж подарував збірки своїх поезій з автографом і прочитав власні вірші.