Батько Ольги Олефіренко героїчно загинув у 2015 році під Маріуполем. Юрій Олефіренко був капітаном першого рангу й командира 73-го морського центру спеціального призначення. Він прикрив собою трьох побратимів і врятував їхні життя. На честь захисника назвали десантний корабель. Донька Ольга отримала грант на розвиток ферми від Українського ветеранського фонду та фонду «МХП громаді».
Повідомляє видання The Village.
Ольга розповідає, що батько навіть на пенсії був відданим військовій справі. Він мало розповідав рідним про армію та про війну. Лише після його загибелі дружина та донька дізнались подробиці про його воєнне життя.
У 2004 році Юрій Олефрієнко перевівся в морфлот, у розвідку, служив в Очакові. Коли у 2014 році агресор напав на Україну вже півтора роки Юрій був на пенсії (за вислугою років). Але відданий своїй справі військовий сидіти на місці не зміг.
Юрій Олефіренко нагороджений орденом Богдана Хмельницького третього ступеня. Але сім’я захисника мріє, щоб йому присвоїли вання Героя України.