Донецький національний університет імені Василя Стуса запрошує взяти участь у онлайн-флешмобі, присвяченому святкуванню Дня Європи.
Про це йдеться у повідомленні університету в мережі Фейсбук.
“Цьогоріч свято відзначається 16 травня, тому запрошуємо усіх охочих долучитися до акції. Для цього слід розмістити фотографію з хештегом #BeUkrainianBeEuropean на своїх сторінках у соціальних мережах (facebook або іnstagram) та розповісти про те, як можна бути європейцем і не втратити в собі українця у буденному житті”.