Для бійців Нацгвардії штурмової бригади “Червона калина” начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов та меценат Андрій Домбровський придбали та передали три DJI Mavic3, професійний дрон з тепловізором DJI Mavic 3T, а також два портативних радіоелектронних засоби протидії безпілотним літальним апаратам КВЕРТУС AD COUNTER FPV BACKPACK.
Придбали для нацгвардійців 14 штурмової бригади “Червона калина”. Усе це вкрай потрібне воїнам бригади, які виконують бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту. Хлопці, бережіть себе! Дякую тим, хто допомагає нашим захисникам. Вистоїмо! Разом переможемо!, – повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Раніше ми вже писали, що Сергій Борзов разом з Андрієм Домбровським передали нацгвардійцям бригади оперативного призначення «Червона калина» техніку і два мікроавтобуси. Серед переданої техніки – квадрокоптери та генератори.