12 закладів професійно-технічної освіти перейдуть у спільну власність громад Вінниччини. У рамках реалізації реформи децентралізації передбачено передачу на місцевий рівень управління й фінансування системи закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Про це повідомили у Департаменті гуманітарної політики ОВА.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 року у спільну власність територіальних громад Вінниччини перейдуть заклади:
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”;
Державний навчальний заклад “Крижопільський професійний будівельний ліцей”;
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Жмеринське вище професійне училище”;
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище”;
Державний навчальний заклад “Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну”;
Вище професійне училище № 41 м. Тульчина;
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”;
Державний навчальний заклад “Немирівський професійний ліцей”;
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Вінницьке вище професійне училище сфери послуг”;
Вище професійне училище № 42 м. Погребище;
Державний навчальний заклад “Професійний ліцей сфери послуг
м. Хмільник”;
Державний навчальний заклад “Центр професійно-технічної
освіти № 1 м. Вінниці”.








